Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Informatyk programista

Opis stanowiska:

- programowanie w technologiach front-end i WPF

- programowanie w technologiach back-end w środowisku Microsoft wraz ze znajomością baz danych SQL-Server

- testowanie i dokumentowanie produktów

Wymagana:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - mile widziani studenci

Języki obce: niemiecki(biegły), mile widziany angielski(komunikatywny)

Umiejętności i uprawnienia:

- znajomość języków programowania: C#, C++, Objective-C, Java,

Dodatkowe wymagania:

- znajomość metodyki Scrum i Agile

- znajomość środowiska Microsoft: C# (LINK, Entity Framework, WPF),Visual Studio, oraz baz danych SQL-Server

- umiejętność pracy z zespołem zarówno w formie stacjonarnej, jak i zdalnej

- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie (do uzgodnienia)

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem poczty elektronicznej na następujący adres baier@baier.pl

pracownik produkcji / monter

- składanie oraz montaż okiennic przesuwnych, harmonijkowych

- montaż okien dachowych przesuwnych

Wymagania

- wykształcenie min. średnie lub zawodowe techniczne

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- prawo jazdy kat B

- gotowość do wyjazdów służbowych

- dyspozycyjność, sumiennosc, samodzielność

Oferujemy

- atrykcyjne wynagrodzenia

-pracę w prężnie rozwijającej się firmie

aplikacje

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem poczty elektronicznej na następujący adres baier@baier.pl

Kontakt

Baier Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 12
47-330 Jasiona

+48 77 485 80 13

+48 790 33 99 33

baier@baier.pl